Pielęgnowanie niedużego psiaka – jaką karmę zakupić dla małego pieska?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla czworonogów. Razem z oczekiwaniami odbiorców w ich ofercie można zlokalizować karmy dla dużych czworonogów, zaś dodatkowo i takie dopasowane dla szczeniąt. Jest to szczególnie istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt oraz czworonogów dorosłych znacząco się różnorodni. Więc z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze dostarcza? W owym artykule postaramy się odpowiedzieć na te zagadnienia i dodatkowo pokazać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree przygotowała dwa typy żywności: karmy suche i karmy mokre. Jeżeli chodzi o te pierwsze w ofercie firmy odnajdziemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian piesków i 3 warianty żywności przeznaczone dla piesków odmian małych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została stworzona przez szereg doświadczonych specjalistów z myślą o tym, aby zapewnić szczeniętom najskuteczniejszy wzrost. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięsko z kurczaka oraz ryż, które są idealne dla drobnych żołądków młodych piesków. Także karmy Pedigree junior wzbogacona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w czasie silnego wzrostu. Obok atutów odżywczych warto również wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Posiada zboża, niesamowitą ilość mięska (26%), oleje i tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Karmienie psów najlepszą karmą sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem zarówno pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada aromatyczne mięsne kawałki zanurzone w galaretce, która sprzyja przyswajanie elementów odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie jedynie smakowita, ale również odżywcza i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze odpowiedzialne za twarde i zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), wzmacniające odporność (witamina E plus minerały) plus ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki użyciu lekkich mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Kończąc oferta marki Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dosyć obszerna, możemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Również są to karmy zrobione przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat oraz jeszcze udoskonala swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu własnym oraz fachowców z jakimi kooperuje. Dzięki temu są to karmy idealnie zaadaptowane do potrzeb intensywnie rozwijających się szczeniąt również ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.

You may also like...